Mercedes V250d

Cennik wynajmu
Mercedes V250d
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes V250d

Pod maską V250d pracuje turbodiesel 2.0 (wcześniej 2.1) o mocy 190 KM

współpracujący z 9-biegowym automatem. Przyspieszenie 0-100 km/h na poziomie 9,5 sekundy i prędkość maksymalna ponad 200 km/h czynią z Mercedesa szybki i luksusowy środek transportu. Opisywany wariant jest całkiem ekonomiczny. W mieście zużywa średnio około 10 l/100 km, a w trasie od 6-7 (drogi krajowe) do 8-9 litrów przy prędkościach autostradowych.

Zawieszenie klasy V zapewnia doskonały komfort, a staje się on tym lepszy, im auto jest bardziej dociążone. Z samym kierowcą na pokładzie nie brakuje mu sprężystości i samochód potrafi bardzo dobrze się zachowywać. Poza tym prowadzi się bardzo stabilnie, jest zaskakująco odporny na boczne podmuchy wiatru, a jego kabina okazuje się dobrze wyciszona. Wszechstronna klasa V 250 d imponuje możliwościami konfiguracji kabiny, jakością wykonania i nowoczesnymi multimediami. Trudno o lepsze auto na wyjazd w góry, na wakacje, lub podróż do innego miasta w większym gronie osób. Mercedes spełni wszystkie oczekiwania kierowcy oraz pasażerów w trasie.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.