Mercedes A45s AMG żółty

Cennik wynajmu
Mercedes A45s AMG
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes A45s AMG

Pod maską Mercedesa A45s AMG znajduje się 2 litrowy silnik o mocy 421 KM i 500 Nm
momentu obrotowego.

Nowo skonstruowany 2-litrowy silnik z turbodoładowaniem twin-scroll jest czempionem mocy. Istotnym czynnikiem jest także nowa skrzynia biegów AMG SPEEDSHIFT DCT 8G z funkcją RACE START. Przyczynia się ona znacznie do zapierającego dech przyspieszenia dzięki błyskawicznym zmianom biegów bez wyczuwalnych przerw w przenoszeniu siły napędowej

Nowy napęd na wszystkie koła AMG Performance 4MATIC+ z AMG TORQUE CONTROL pozwala uzyskiwać osiągi na poziomie sportu motorowego. Dwa niezależnie sterowane sprzęgła osi tylnej rozdzielają siłę napędową w pełni zmiennie na tylne koła. W modelu Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ jest to szczególnie odczuwalne w standardowym trybie Drift.

Popularnym wyborem klientów naszej wypożyczalni samochodów sportowych jest Mercedes A45s AMG. Jego popularność jest uwarunkowana wszechstronnością. Pojazd jest w stanie zapewnić fenomenalne osiągi, a oprócz tego potrafi stać się autem do użytku codziennego. Linia stylistyczna jest również pewnego rodzaju balansem pomiędzy sportowym charakterem, a samochodem codziennym. Z przodu widzimy duże wloty powietrza, które mają również właściwości aerodynamiczne. Producent wyposażył również przedni zderzak w sportowe dokładki. Z tyłu znajdziemy cztery końcówki układu wydechowego, które są estetycznie wpasowane w tylny dyfuzor. Wnętrze samochodu podobnie jak karoseria zostało całkowicie przemodelowane. Nowością w kabinie Mercedesa A45s AMG są dwa monitory umieszczone na desce rozdzielczej z czego jeden jest wyświetlaczem kokpitu kierowcy. Kierownica została wyposażona w przyciski, które umożliwiają konfigurację ustawień samochodu według indywidualnych preferencji.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.