O nas

Wypożyczalnia samochodów Wrocław RaceCars24 oferuje Państwu wynajem samochodów sportowych i luksusowych renomowanych, najlepszych na Świecie marek.

Dla każdego z naszych klientów, w oparciu o jego potrzeby i preferencje, jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną, indywidualną ofertę wynajmu. Wynajem samochodów luksusowych wiąże się z dodatkowymi, równie luksusowymi opcjami, które możemy zaproponować naszym klientom.

Są to m.in. podstawienie samochodu pod wskazany przez klienta adres, samochód z kierowcą itp. Przygotowana przez nas oferta jest wyjątkowo atrakcyjna dzięki naszemu wydajnemu modelowi działania. Minimalizując koszty jesteśmy w stanie zaproponować ceny niespotykane u konkurencji. Możemy powiedzieć, że oferujemy najtańszy wynajem samochodów sportowych i luksusowych na rynku.

W naszej ofercie znajdują się pojazdy najlepszych na Świecie marek.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku. Konkurencyjne ceny oraz najlepsze samochody – to połączenie sprawia, że nasza oferta skierowana jest do niemal każdego fana motoryzacji.

Oferujemy zarówno najem długoterminowy jak i wynajem samochodu na doby.  Spraw prezent sobie lub Twoim bliskim i wybierz jeden z samochodów oferowanych przez RaceCars24.

Nieważne czy szukasz krzykliwego, sportowego hot-hatch’a, czy szybkiej, luksusowej limuzyny – w naszej ofercie na pewno znajdziesz idealny samochód sportowy na wynajem.

Grabiszyńska 163, Wrocław