McLaren 570 GT

Cennik wynajmu
McLaren 570 GT
Galeria zdjęć

Wynajem McLaren 570GT

Model 570GT zapewnia dodatkowy komfort i praktyczność zapierającym dech w piersiach osiągom. W każdym calu McLaren jest zoptymalizowany do jazdy po drogach i sprawia, że ​​najlepszy samochód sportowy jest idealny do codziennego użytku, dłuższych podróży i weekendów poza domem. 

Mimo całego swojego komfortu i luksusu 570GT to rasowy samochód sportowy. Podwozie z włókna węglowego, lekki aluminiowy korpus i 3,8-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem zapewniają doskonały stosunek mocy do masy.

Całkowicie aluminiowy silnik z podwójnym turbodoładowaniem jest zamontowany bardzo nisko w podwoziu, co zapewnia większą zwinność. Moment obrotowy jest podawany stopniowo w niewiarygodnie szerokim paśmie mocy, zachęcając kierowcę do wykorzystania wszystkich 8500 obr./min. System start-stop płynnie wyłącza silnik podczas postoju, poprawiając wydajność i precyzję pracy.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.