Wypożyczalnia samochodów sportowych Warszawa

Wynajem samochodów sportowych w Warszawie

Za dodatkową opłatą ( prosimy o kontakt ) dostarczymy samochód pod wskazany adres. Możesz również odebrać samochód ( bez dodatkowych opłat ) we Wrocławiu

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie RaceCars proponuje wynajem samochodów sportowych. W naszej flocie znajdziesz takie pozycje jak kultowy Nissan GTR, Porsche 718, Mercedes CLA45 AMG, Audi RS3 i wiele innych. Posiadamy także samochody luksusowe, m.in. najnowsze Porsche Panamera czy BMW serii 7. Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu.

Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie.

Nasza szeroka oferta daje także możliwość wypożyczenia samochodów sportowych i luksusowych na eventy, imprezy okolicznościowe, a także do zdjeć, filmów czy teledysków. Oferujemy zarówno wypożyczenie samego samochodu, jak i możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą, który zawiedzie Cię pod wskazany adres, a po odbytym spotkaniu czy kolacji, odwiezie do domu bądź hotelu.

Niezależnie od tego jaką opcję wynajmu wybierzesz, możesz zarówno odebrać samochód osobiście w naszej siedzibie, jak i poprosić o podstawienie samochodu pod wskazany przez Ciebie adres. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferujemy także podstawienie samochodu na wybrane lotnisko oraz odbiór samochodu z lotniska.

Grabiszyńska 163, Wrocław