Samochody luksusowe

Wypożyczalnia samochodów

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów osobowychsportowych, busów osobowych  oraz luksusowych.

Klienci RACECARS mają do dyspozycji oddziały wypożyczalni w miastach: Częstochowa, Gliwice, Jelenia Góra, KatowiceKraków, Legnica, LesznoLubinŁódźOpoleWrocławWarszawa

Nasze usługi zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz preferencji klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki na wynajem samochodów osobowych, wynajem samochodów sportowych oraz wynajem samochodów luksusowych zarówno na okres krótkoterminowy jak i długoterminowy.

Nasi pracownicy są do państwa dyspozycji od godziny 9 do 22, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Na wiadomości e-mail oraz z formularza odpowiadamy w ciagu 24h / 7 dni w tygodniu. W naszej ofercie znajdą państwo samochody marek: Audi, Honda, Mercedes, Porsche, BMW, Ford, Nissan, Renault, Seat

Oferta wypożyczenia samochodów jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm. Wynajmujemy samochody na przyjęcia, imprezy, konferencje. Oferujemy możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą jak również dostarczenie samochodu pod wskazany adres.

Każdy oferowany przez nas samochód jest regularnie serwisowany i czyszczony. Wypożyczając samochód w wypożyczalni samochodów RACECARS możecie być Państwo pewni że wybrany samochód będzie w doskonałym stanie zarówno technicznym jak i wizualnym. Zapraszamy do współpracy.

Grabiszyńska 163, Wrocław