Mercedes E63s

Cennik wynajmu
Mercedes E63s
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes E63s

Pod maską Mercedsa E63s znajduje się 4-litrowy silnik V8 biturbo.

Generuje 612 KM i 850 Nm i konkuruje m.in. z BMW M8 Gran Coupe, Porsche Panamerą oraz Mercedesem-AMG GT 63 4-drzwiowym Coupe. Mercedes-AMG E63 S w wersji limuzyna przyspiesza do pierwszej setki w czasie 3,4 sekundy, czyli dokładnie takim samym co nowe BMW M5, ale o 0,1 sekundy gorzej od M5 Competition. Napęd przekazywany jest za pomocą 9-stopniowej przekładni automatycznej AMG SPEEDSHIFT MCT. 

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.