BMW M8 Competition

Cennik wynajmu
BMW M8 Competition
Galeria zdjęć

Wynajem BMW M8 Competition

Silnik, który napędza BMW M8 Competition to 4.4 litrowa jednostka o mocy 625KM.

BMW M8 Competition w liczbach to: 625KM, 750Nm i 3.2 s do 100km/h. Aby ta sportowa limuzyna mogła zapewnić takie osiągi, w pojeździe zastosowano napęd na cztery koła. Do wyboru mamy trzy rodzaje pracy napędu, w tym możliwość całkowitego odłączenia przedniej osi. Jak zawsze w uwielbianych modelach BMW z legendarną literką M mamy możliwość dostosowania pod siebie: pracy silnika, skrzyni biegów, zawieszenia, układu kierowniczego oraz wydechu. Oczywiście wszystko możemy wybierać niezależnie, a swoje ulubione konfiguracje zapisać pod przyciskami „M1” i „M2”.

Samochód zdecydowanie nie należy do najlżejszych (waży prawie 2 tony) ani najmniejszych (ma ponad 5 metrów długości), skręca jednak z typową dla marki pewnością i sprawia przy tym mnóstwo przyjemności z jazdy! Podczas hamowania dużym atutem okazuje się ceramiczny układ hamulcowy, szczególnie w modelu z pakietem M-Driver, pozwalającym rozpędzić się aż do 305km/h!

Wersja gran coupe oznacza dodatkową parę drzwi, co sprzyja komfortowemu podróżowaniu całą rodziną, nie tracąc przy tym przyjemności z podróży. Zawieszenie BMW M8 testowane było na wielu torach wyścigowych, jednak dzięki m.in. adaptacyjnym amortyzatorom, od naprawdę sztywnych ustawień, możemy momentalnie przejść do ustawień zdecydowanie bardziej miękkich, typowych dla limuzyn słynących z komfortu jazdy.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.