AUDI RS7

Cennik wynajmu
Audi RS7
Galeria zdjęć

Wynajem Audi RS7

Pod maską Audi RS7 znajduje się 4-litrowy silnik V8 biturbo.

Generuje okrągłe 600 KM i 800 Nm i konkuruje m.in. z BMW M8 Gran Coupe, Porsche Panamerą oraz Mercedesem-AMG GT 63 4-drzwiowym Coupe. Z aktywną funkcją Launch Control i wyłączoną klimatyzacją RS 7 Sportback rozpędza się do 100 km/h w ciągu zaledwie 3,5 s (po włączeniu klimatyzacji: 3,6 s), a do 200 km/h – w 12,4 s. Audi RS7 zdecydowanie manifestuje swoją przynależność do gamy najmocniejszych modeli Audi: ma szeroki grill z czarnym wykończeniem, duże wloty powietrza po bokach zderzaka, poszerzone nadkola oraz tylny spojler chowany w pokrywie. Tradycyjny, mało sportowy kokpit i szerokie, efektowne, acz niezbyt „otulające” fotele stanowią zapowiedź charakteru RS 7 Sportback na drodze. W trybach jazdy efficiency i comfort, nawet z opcjonalnymi 22-calowymi kołami, ten samochód jest niewiarygodnie komfortowy.

Podobnie jak pokrewne modele Audi tak i RS 7 Sportback oferuje kierowcy bardzo ergonomiczne miejsce pracy: smukłe przednie słupki sprawiają, że widoczność w przód jest bardzo dobra, kolumna kierownicy i fotel mają bardzo duży zakres regulacji – można usiąść tu bardzo nisko, jak na sportowy wóz przystało, a do dyspozycji jest regulowany w dwóch płaszczyznach podłokietnik. Cyfrowe wskaźniki – wyróżniają się wzorową czytelnością oraz wystarczającymi możliwościami personalizacji wskazań (m.in. tradycyjne zegary, duża mapa, wskaźniki sportowe) bez niepotrzebnego efekciarstwa. Także dotykowe sterowanie wentylacją (dolny ekran) oraz menu systemu operacyjnego (górny ekran) okazują się niesamowicie intuicyjne; przy wpisywaniu celu nawigacji można korzystać z pisma odręcznego (dolny ekran zamienia się wtedy w wielki gładzik), wirtualnej klawiatury lub niezłej obsługi głosowej

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.