Mercedes AMG GTS

Cennik wynajmu
Mercedes AMG GTS
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes AMG GTS

Atrakcja goni atrakcję. Mercedes-AMG GT to zapierający dech w piersiach Gran Turismo z 4,0-litrowym silnikiem V8-biturbo AMG.

Parcie naprzód w najczystszej postaci. Mercedes-AMG GT: dynamiczna prezencja, ekstremalnie sportowy charakter i nowoczesne wnętrze. Osiągi prosto z toru wyścigowego.Mercedes-AMG GT łączy porywający feeling V8 z zadziwiająco wysokim poziomem przydatności w codziennym użytkowaniu.

Dysponujący tak potężnymi osiągami Mercedes-AMG GT dba też o Twoje bezpieczeństwo. Liczne systemy bezpieczeństwa i wspomagania zapewniają, że do celu dotrzesz nie tylko szybko, ale też bezpieczne.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.