Porsche Panamera Gts

Cennik wynajmu
Porsche Panamera GTS
Galeria zdjęć

Wynajem Porsche Panamera GTS

Projektując Porsche Panamera, konsekwentnie podążaliśmy własną drogą – i pozostaliśmy wierni naszym korzeniom. W ten sposób „wstrzyknęliśmy” do segmentu luksusowych limuzyn typowe DNA Porsche. W przypadku nowego modelu Panamera również podążamy tą samą drogą. Z niezmienną konsekwencją.

Szczególną cechą nowych modeli Panamera GTS – wizytówką, która akcentuje ich sportową naturę – jest typowa dla wolnossących jednostek charakterystyka 4,0-litrowego silnika V8 biturbo, liniowym oddawaniem mocy. 

Gama zróżnicowanych systemów wsparcia sprawia, że jazda jest bezpieczniejsza i bardziej zrelaksowana. A Porsche Connect otwiera wszystkie modele Panamera na możliwości, jakie daje dziś cyfrowy świat – i jutro też.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.