Porsche 911 Carerra 4

Cennik wynajmu
Porsche 911 Carerra 4
Galeria zdjęć

Wynajem Porsche 911 Carerra 4

W Porsche 911 Carrera 4 znajduje się jednostka o pojemności 2,9 litra oraz generuje 385 KM i 450 co pozwala na osiągnięcie 100 km/h w 4,0 sekundy.

W warunkach sportowych pojazd pokazuje na co go stać. Trakcja jaką zapewnia napęd AWD jest niewiarygodna. Kierowca na pewno nie zawiedzie się na bardzo precyzyjnym układzie kierowniczym i hamulcowym.

Najnowsza odsłona legendarnego modelu 911 nosi nazwę 992. Samochód otrzymał wiele nowych dodatków stylistycznych i mechanicznych. Jedną z najbardziej wyjątkowych cech konstrukcyjnych Porsche 911 jest skrupulatne zachowanie kultowego profilu pojazdu. Od charakterystycznego nachylonego tylnego słupka po potężne nadkola, kształt zewnętrzny jest bardzo podobny do poprzedniego wariantu. Niektóre subtelne zmiany obejmują zmienione klamki drzwi i zaokrąglone szwy drzwi. Największe zmiany w projekcie są widoczne z tyłu Porsche 911 Carrera 4. Teraz szersze i bardziej estetyczne, całkowicie nowe 911 ma rozległy, cienki zestaw tylnych świateł, które obejmują pokrywę silnika. Dodaje to przyciągający wzrok symetryczny wygląd 992. Zewnętrzna stylistykę zdobi głęboki czarny lakier, podobnie jak wnętrze które również wykończone jest w skórze koloru czarnego. Kabina samochodu to najnowsze rozwiązania technologiczne związane z wprowadzeniem serii 992. Nowy wirtualny kokpit z zachowanym centralnym analogowym obrotomierzem. Do dyspozycji kierowcy jest także duży wyświetlacz wraz z najnowszym systemem multimedialnym.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.