BMW X7

Cennik wynajmu
BMW X7
Galeria zdjęć

Wynajem BMW X7

Wynajem BMW X7 2023 to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć luksusu i mocy tego niezwykłego SUV-a.

Model ten łączy w sobie elegancję z doskonałymi osiągami, oferując niezapomniane chwile za kierownicą. Potężny 6-cylindrowy silnik o pojemności 3,0 litra nadaje BMW X7 xDrive40i 2023 imponujące 340 KM i 450 Nm momentu obrotowego. Dzięki temu wynajmujący mogą cieszyć się dynamiczną jazdą, osiągając 100 km/h w zaledwie 6,1 sekundy. Ta bestia na czterech kółkach nie tylko przyspiesza, ale również zapewnia niesamowitą precyzję kierowania, dzięki jednemu z najbardziej zaawansowanych układów kierowniczych w swojej klasie.

Wynajem BMW X7 xDrive40i 2023 to nie tylko podróż, to prawdziwa przygoda. Zawieszenie dostosowane do różnych warunków terenowych sprawia, że każda trasa staje się komfortowym i ekscytującym doświadczeniem. Wnętrze tego luksusowego SUV-a to oaza elegancji, z ekskluzywnymi materiałami, nowoczesnymi technologiami i przestronnością, zapewniającą wyjątkowy komfort podróżowania.

Aby uczynić podróż jeszcze bardziej ekskluzywną, oferujemy wynajem BMW X7 xDrive40i 2023 w naszej wypożyczalni samochodów. Poczuj radość z luksusowego stylu podróżowania i zarezerwuj teraz, by doświadczyć tego unikatowego SUV-a na własnej skórze.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.