Mercedes S500

Cennik wynajmu
Mercedes S500
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes S500

Pod maską Mercedsa S500 znajduje się 3-litrowy silnik V6.

Generuje 429 KM i 520 momentu obrotowego co sprawia, że jego przyśpiesznienie 0-100 km/h wynosi 4,9s. Design Mercedes S500 nie tylko przyciąga spojrzenia, ale także został starannie zaprojektowany w celu zoptymalizowania aerodynamiki. To połączenie elegancji z funkcjonalnością, co przekłada się na wyjątkową stabilność i wydajność na drodze.Mercedes S500 jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak systemy kontroli trakcji, stabilizacji toru jazdy oraz liczne poduszki powietrzne. To gwarantuje nie tylko komfort, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas podróży.

Wynajem Mercedes S500 to wybór dla tych, którzy szukają połączenia elegancji, mocy i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Skorzystaj z naszych usług wynajmu, aby doświadczyć unikalnego połączenia luksusu i doskonałych osiągów, które oferuje ten wyjątkowy pojazd. Zarezerwuj teraz, by podkreślić swoją wyjątkową okazję lub podróż służbową!

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.