Bentley Bentayga

Cennik wynajmu
Bentley Bentayga
Galeria zdjęć

Wynajem Bentley Bentayga

Bentley Bentayga, który łączy w sobie elegancję, moc i wyrafinowanie.

Zasilany potężnym silnikiem o imponującej pojemności 6 litrów, generuje on ogromną moc, osiągającą

 

608 KM. Bentley Bentayga przyspiesza z 0 do 100 km/h w zaledwie 4,0 sekundy, zapewniając dynamiczną, płynną jazdę w każdych warunkach. Nasz Bentley Bentayga to nie tylko siła, to także precyzja i stabilność. Zaawansowany układ kierowniczy oraz zawieszenie dostosowane do różnych terenów gwarantują nie tylko komfortową podróż, ale także doskonałą kontrolę nad pojazdem, niezależnie od trasy.

Wnętrze Bentley Bentayga to kwintesencja luksusu i elegancji. Ekskluzywne materiały wykończeniowe, najnowocześniejsze technologie oraz przestronność zapewniają pasażerom niesamowity komfort podróżowania, niezależnie od długości trasy. Doświadcz luksusowego stylu podróżowania i zarezerwuj teraz, by w pełni cieszyć się tym unikatowym doświadczeniem za kierownicą Bentley Bentayga.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.