Audi RSQ3

Cennik wynajmu
Audi RSQ3
Galeria zdjęć

Wynajem Audi RSQ3

Pod maską Audi RSQ3 skrywa 5-cylindrowy silnik o pojemności 2,5 litra.

Samochód pokazuje mnóstwo możliwości w licznych trybach jazdy. Audi RSQ3 nie zawiedzie nawet w najgorszych warunkach pogodowych ze względu na swój napęd AWD. Jeżeli kierowca ma ochotę na garść sportowych emocji to do 100 km/h samochód rozpędza się w 4,5 sekundy.

Audi RSQ3 przez wielu fanów zostało okrzyknięte samochodem wszechstronnym. Głównym atutem tego samochodu są gabaryty. Mniejszy rozmiar daje możliwości wjazdu praktycznie w każde miejsce, a przestrzeń w środku sprawia że można traktować ten pojazd jako codzienny lub do dłuższych tras. Stylistycznie Audi RSQ3 zwraca uwagę na swój gen RS. Pojazd ma w sobie sportowy charakter, który jest wyraźnie podkreślony poprzez agresywne linie karoserii i ogólną sylwetkę. Wnętrze Audi RSQ3 może przypominać inne modele RS, ponieważ producent zdecydował się na odświeżenie kabiny. Mamy więc do dyspozycji pełny cyfrowy wyświetlacz kierowcy, a także nową kierownice wraz z przyciskiem RS MODE. Wprowadzono również nowy wyświetlacz centralny wraz z zaktualizowanym systemem oraz nowy układ przycisków.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.