Audi RS5

Cennik wynajmu
Audi RS5
Galeria zdjęć

Wynajem Audi RS5

Pod maską Audi RS5 znajduje się 2,9 litrowa jednostka.

W naszej wypożyczalni samochodów sportowych posiadamy dwa egzemplarze Audi RS5 – coupe i sedan. Nasi klienci mają więc możliwość wyboru w zależności od indywidualnych potrzeb. Linia stylistyczna Audi RS5 jest bardzo elegancka i luksusowa, ale zwraca także uwagę na sportowe możliwości samochodu. Z tyłu samochodu można zauważyć dwie duże końcówki wydechowe, które są już znakiem charakterystycznym dla serii RS. Wnętrze Audi RS5 zostało lekko przemodelowane. Model zyskał nowy centralny wyświetlacz wraz z nowym systemem multimediów. Środkowy tunel otrzymał inny układ przycisków, a także nową centralną dźwignię zmiany biegów. Do dyspozycji kierowcy pozostaje także całkowicie cyfrowy system kokpitu. 

Pod maską Audi RS5 znajduje się 2,9 litrowa jednostka. Kierowca może rozpędzić samochód do 100 km/h w 3,9 sekundy. Głównym atutem samochodu jest napęd AWD – Quattro, który zapewnia znakomitą przyczepność w każdych warunkach pogodowych.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.