Audi RS3 Sportback

Cennik wynajmu
Audi RS3 Sportback
Galeria zdjęć

Wynajem Audi RS3 Sportback

Audi RS 3 z funkcją Launch Control przyspiesza od 0 do 100 km/h w 3,8 s.

Prędkość Audi RS3 standardowo to 250 km/h (prędkość ograniczona elektronicznie), opcjonalnie 280 km/h i aż 290 km/h z pakietem dynamicznym RS plus. Samochód pokazuje mnóstwo możliwości w licznych trybach jazdy. Audi RS3 nie zawiedzie nawet w najgorszych warunkach pogodowych ze względu na swój napęd AWD. Nowością jest tryb jazdy RS Torque Rear, który coraz częściej pojawia się w tego typu samochodach. Mowa oczywiście o możliwości odłączenia napędu na przód i sprawienia, że Twoje RS3 będzie chętnie zamiatało tyłem.

Modyfikacje w silniku sprawiły, że nowe RS 3 jest w sprincie od 0 do 100 km/h szybsze od poprzednika o 0,3 s, a to oznacza, że wartość parametru przyspieszenia jest mniejsza niż 4 s (dokładnie 3,8 s). Pod maską nowego Audi RS 3 znajdziemy 5-cylindrową, turbodoładowaną jednostkę benzynową 2.5 TFSI o mocy 400 KM. Nowe Audi RS3 znacząco zmieniło się zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Zewnętrzne zmiany to między innymi, nowy przedni oraz tylni zderzak – dużo bardziej agresywny. Wewnątrz znajdziesz 10,1-calowy ekran systemu inforozrywki. Do tego sporo kolorowych akcentów, takich jak między innymi przeszycia foteli czy wstawki na desce rozdzielczej.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.