Cennik wynajmu
BMW M8
Galeria zdjęć

Wynajem BMW M8

Najwyższe osiągi: 8-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o pojemności skokowej 4,4 l i mocy 460 kW (625 KM) to najmocniejsza jednostka napędowa spośród wszystkich seryjnie produkowanych  pojazdów BMW. Dwie turbosprężarki typu Twin Scroll, wysokociśnieniowy wtrysk paliwa i adaptacyjne sterowanie zaworami Valvetronic sprawiają, że osiągi wyczynowego BMW M8 Competition Coupé są imponujące zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym: 750 Nm momentu obrotowego, sprint od 0 do 100 km/h w ciągu 3,2 s, a od 0 do 200 km/h w ciągu 10,6 s.

Stylistyka BMW M8 Competition Coupé wyznacza nowe standardy w segmencie luksusowych samochodów sportowych i daje wyraz najwyższym sportowym osiągom pojazdu. Doskonale do siebie pasujące elementy stylistyczne M w kolorze błyszczącej czerni oraz wyraziste elementy pakietu zewnętrznego M Carbon podkreślają sportowy potencjał tego niezwykłego, wyczynowego coupé. W środku dynamiczny charakter BMW M8 Competition Coupé uwidaczniają ekskluzywne, specyficzne dla modeli M detale.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.