BMW M3 Competition

Cennik wynajmu
BMW M3 Competition
Galeria zdjęć

Wynajem BMW M3 Competition

Silnik, który napędza BMW M3 Competition to 6-cylindrowa jednostka o pojemności 3,0 litra.

Dzięki niemu samochód osiąga 510 KM i 650 Nm co pozwala na sprint do 100 km/h w 3,9 sekundy. Największym atutem BMW M3 Competition są właśnie właściwości jezdne. Samochód może pochwalić się jednym z najbardziej precyzyjnych układów kierowniczych w tej klasie. W parze ze sterownością idzie również zawieszenie, które najlepiej czuje się w dynamicznych warunkach. Klienci naszej wypożyczalnia samochodów sportowych nie zawiodą się sportowymi emocjami jakie gwarantuje ten pojazd.

BMW M3 Competition zdecydowanie zasługuje na miano największej motoryzacyjnej kontrowersji tego roku. Stało się to za sprawą nowego grilla, który aż za bardzo rzuca się w oczy. Fani niemieckiej marki mają podzielone opinie na temat nowej linii stylistycznej modelu. BMW M3 Competition może pochwalić się odświeżonym wyglądem w stosunku do poprzednika. Wspominany wcześniej grill, nowy przedni zderzak z większymi wlotami powietrza oraz nowy design reflektorów podkreślają agresywne linie przodu pojazdu. Z boku widzimy poszerzone linie nadkoli, natomiast z tyłu umieszczono 4 charakterystyczne dla tego modelu końcówki wydechu. Wnętrze samochodu zostało wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne BMW. Kierowca ma do dyspozycji specjalne przyciski M na kierownicy, które umożliwiają specyfikacje właściwości jezdnych według indywidualnych preferencji.  Oprócz tego producent zapewnia większy wyświetlacz z udoskonalonym systemem, a także nowy układ tunelu środkowego.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.