Mercedes CLA45s AMG

Cennik wynajmu
Mercedes CLA45 S AMG
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes CLA45 S AMG

Pod maską Mercedesa CLA45s AMG znajduje się 2 litrowy silnik o mocy 421 KM i 500 Nm
momentu obrotowego.

Samochód jest w stanie wykonać sprint do 100 km/h w 4,0 sekundy. Naturalną konkurencją pojazdu jest Audi RS5. Nasi klienci mogą sami sprawdzić jakie różnice dzielą oba samochody, ponieważ Audi RS5 jest również dostępne w naszej ofercie. Sportowe emocje Mercedes CLA45s AMG dostarcza poprzez swoją znakomitą skrzynie biegów AMG Speedshift DCT-8G, oraz fenomenalne zawieszenie AMG Performance 4MATIC+.

Jednym z najbardziej popularnych samochodów w naszej wypożyczalni samochodów sportowych jest Mercedes CLA45s AMG. Ze względu na osiągi, gabaryty i praktyczność jest on postrzegany jako samochód wszechstronny. Mercedes CLA45s AMG ma wiele wspólnego z jego młodszym bratem – Mercedes A45s AMG. W kwestii osiągów są prawie identyczne, natomiast praktyczność należy raczej do sedana. Linia stylistyczna jest pewnego rodzaju balansem pomiędzy sportowym charakterem a sedanem do użytku codziennego. Z przodu widzimy duże wloty powietrza, które mają również właściwości aerodynamiczne. Producent wyposażył również przedni zderzak w sportowe dokładki. Z tyłu znajdziemy cztery końcówki układu wydechowego, które są estetycznie wpasowane w tylny dyfuzor. Wnętrze samochodu podobnie jak karoseria zostało całkowicie przemodelowane. Kabina jest również bardzo zbliżona do tej, którą znamy już z Mercedesa A45s AMG. Mamy tu do dyspozycji dwa monitory z najlepszym systemem na rynku – MBUX. Kierowca może również skorzystać z kierownicy na której umieszczono przyciski, które umożliwiają konfigurację ustawień samochodu według indywidualnych preferencji.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.