BMW M2 COMPETITION

Cennik wynajmu
BMW M2 COMPETITION
Galeria zdjęć

Wynajem BMW M2 COMPETITION

Co czyni BMW M2 Competition wyjątkowym? Zdecydowanie jest to napęd RWD.

Kierowcy wystarczy lekkie muśnięcie gazu i kontra na kierownicy a samochód pokazuje na co go stać. Pod maską znajduje się silnik S55 będący wariantem 3,0-litrowego silnika sześciocylindrowego z podwójnym turbodoładowaniem. Jednostka generuje 410 KM i 550 Nm momentu obrotowego.

BMW zapewne nie spodziewało się, że po premierze BMW M2 Competition stanie się hitem wśród fanów tej marki i nie tylko. Na ulicach coraz częściej można spotkać właśnie ten model. Klienci naszej wypożyczalni samochodów sportowych mogą skorzystać z możliwości wynajmu pięknego czarnego BMW M2 Competition. Samochód jak na swoje gabaryty wygląda bardzo groźnie, a jego sportowy charakter onieśmielił nie jednego kierowcę. Linia stylistyczna pojazdu to zbiór wszystkich najlepszych cech motorsportu. Nisko osadzony przedni splitter w połączeniu z dużymi wlotami powietrza w zderzaku i agresywnym układem reflektorów sprawia, że każdy kierowca ma ochotę zasiąść za sterami tej maszyny. Do tego dochodzą muskularne dodatki jak wytłoczenia na masce lub mocno poszerzone tylne nadkola.Z boku możemy również zauważyć dokładki z włókna węglowego. Tył zdobią cztery końcówki wydechowe i dyfuzor. W kabinie BMW M2 Competition panuje minimalizm. Taki zabieg ma na celu skupić uwagę kierowcy wyłącznie na jeździe tym samochodem. Bardzo ciekawym akcesorium jest kierownica z dodatkami z włókna węglowego. Kierowca ma do dyspozycji także system multimedialny oraz przejrzyste cyfrowe zegary.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.