Porsche 911 Cabrio

Cennik wynajmu
Porsche 911 Cabrio
Galeria zdjęć

Wynajem Porsche 911 Cabrio

Wehikuł wszech czasów Nowe 911 jest sumą swoich poprzedników – i dlatego stanowi odbicie przeszłości oraz wizję przyszłości. Sylwetka: ikoniczna. Design: ponadczasowy. Technika: inspirowana wspaniałymi zwycięstwami w wyścigach i zawsze o krok przed innymi. Wraz z ósmą generacją 911 ruszamy w przyszłość. 

Wciąż to słyszymy: „potencjał silnika typu bokser został wyczerpany”. Słysząc te słowa, nasi inżynierowie tylko się uśmiechają – a potem udowodniają, że to nieprawda.

Moc i efektywność jednostek typu bokser w nowym 911 znowu wzrosły. Mocowania silnika zostały po raz kolejny umieszczone bliżej środka pojazdu. Efekt: mniejsze wibracje, większa stabilność jazdy. Ale obiecujemy, że nadal będziesz czuć siłę 3-litrowego sześciocylindrowego silnika biturbo o mocy 331 kW (450 KM) – gwarantuje to maksymalny moment obrotowy o wartości 530 Nm. W rezultacie nowe 911 Cabrio z pakietem Sport Chrono i wykorzystaniem systemu Launch Control osiąga prędkość 100 km/h w ciągu zaledwie 3,4 sekundy. Przyspieszenie kończy się dopiero przy 305 km / h.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.