Porsche 718 Cayman GT4

Cennik wynajmu
Porsche 718 Cayman GT4
Galeria zdjęć

Wynajem Porsche 718 Cayman GT4

Silnik w Cayman GT4 to 4 litrowa jednostka, która generuje 380 KM i 520 Nm momentu obrotowego.

To pozwala kierowcy na rozpędzenie się do 100 km/h w 4,4 sekundy. Samochód posiada też sportowe zawieszenie, które świetnie sprawdzi się podczas dynamicznej jazdy. Porsche Cayman GT4 to idealny samochód dla tych, którzy lubią przekraczać granice. Klienci naszej wypożyczalni samochodów sportowych mogą skorzystać z możliwości wynajmu tego małego samochodu sportowego.

Porsche Cayman GT4 nie ma być wygodny, nie ma być praktyczny. Ma robić wrażenie osiągami i zwinnością w zakrętach. Linia stylistyczna tego samochodu zwraca uwagę na nawiązania do motorsportu. Z tyłu widzimy masywny wyróżniający się spoiler, natomiast przód zdobią bardzo duże wloty powietrza spełniające swoje aerodynamiczne zadanie. Wnętrze Porsche Cayman GT4 jest minimalistyczne, ponieważ kierowca ma być skupiony tylko i wyłącznie na jeździe. Samochód wyposażono w centralny wyświetlacz multimediów oraz odświeżony układ zegarów – z czego jeden jest cyfrowy. 

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.