Mercedes G63

Cennik wynajmu
Mercedes G63
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes G63

Sprawdzone na torach wyścigowych technologie napędu i zawieszenia AMG w prawdopodobnie najbardziej legendarnym ze wszystkich samochodów terenowych. Niewyobrażalne staje się realne w Mercedesie-AMG G 63.


Mercedes-AMG G 63 oznacza moc na pierwszy rzut oka. Typowa dla AMG osłona chłodnicy, opcjonalnie dostępne 22-calowe koła oraz charakterystyczny układ wydechowy AMG Performance z dwiema wychodzącymi na bok, chromowymi, podwójnymi końcówkami rur wydechowych nadają legendarnemu obiektowi wyjątkowy wygląd zewnętrzny.

Wewnątrz Mercedesa-AMG G 63 jest jeszcze więcej miejsca niż kiedykolwiek oraz są stworzone doskonałe warunki, aby poczuć wszystkimi zmysłami osiągi AMG. Przykładowo szlachetna skórzana tapicerka w stylistyce rombowej oraz w zależności od wyposażenia najnowocześniejsze materiały takie jak włókno węglowe lub mikrofazę DINAMICA.

STRONGER THAN TIME prezentuje kultowy samochód terenowy w emocjonujący sposób. Posiada on elementy w kolorze srebrnego chromu takie jak dwie podwójne końcówki rur wydechowych AMG oraz stopnie. Silny i pewny siebie – taki komunikat wysyła G 63 również w nocy. Atrakcją wizualną jest oświetlenie otoczenia z projekcją logo edycji w obszarze wejścia.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.