Mercedes CLS63s

Cennik wynajmu
Mercedes CLS63s
Galeria zdjęć

Wynajem MERCEDES CLS63s

Między hipnotyzującymi reflektorami umieszczono 5,5-litrową podwójnie doładowaną V8-kę. Ten muskularny agregat generuje mocy 525 (700 Nm) lub 577 koni mechanicznych (800 Nm) 

Moc i moment obrotowy przekazywane są na tylne koła za pomocą sportowej przekładni automatycznej zwanej AMGSPEEDSHIFT MCT, która w ma do dyspozycji 7 biegów.

CLS AMG od cywilnej wersji z zewnątrz odróżnia się przede wszystkim masywnymi nadkolami, subtelnymi skrzelami, nieco zmodyfikowanym przednim zderzakiem, a także delikatną lotką z tyłu i czterem charakterystycznym kanciastym końcówkom wydechu. Zastosowano tu również 19-calowe typowe dla aut AMG felgi o wzorze gwiazdy.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.