Mercedes C63s

Cennik wynajmu
Mercedes C63s Coupe
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes C63s Coupe

Mercedes C63s to samochód, który swoją mocą i napędem na tylną oś potrafi wzbudzić respect u kierowcy.

Silnik 4.0 V8 był logicznym wyborem dla niemieckiego producenta. W dobie wszelkich obostrzeń i przepisów związanych z emisją spalin inżynierowie nie mieli wyboru jak tylko dokonać downsizingu. Jednostka generuje 510 KM i 700 Nm momentu obrotowego, a do 100 km/h rozpędza się w 3,9 sekundy. Samochód subtelnie przypomina o tym, że pod maską znajduje się V8, ponieważ jadąc słyszymy głęboki bulgot tego silnika. Oprócz tego Mercedes C63s posiada znakomity wydech, który uszczęśliwi każdego kierowcę. Co czyni Mercedesa C63s  wyjątkowym? Zdecydowanie jest to napęd. Już po lekkim wciśnięciu gazu w kokpicie kierowcy rozpoczyna się dyskoteka migającej kontrolki kontroli trakcji. System próbuje opanować ogromną moc silnika, która przekazywana jest tylko i wyłącznie na tylną oś. 

Co zmieniło się na zewnątrz? Linia stylistyczna odświeżonego pojazdu zyskała nowe bardziej opływowe linie. Inżynierowie zadbali również o to aby wszelkie dodatki w karoserii poprawiały właściwości aerodynamiczne. Przedni zderzak zyskał większe wloty powietrza. Widzimy także dwie muskularne linie na masce, oraz poszerzone tylne nadkola. Z tyłu natomiast odświeżono wygląd końcówek wydechowych, a także reflektorów. We wnętrzu Mercedes C63s zyskał całkowicie nowy design tunelu środkowego, a także większy wyświetlacz wraz z nowym systemem. Takie rozwiązania zaowocowały nowoczesnym i luksusowym wyglądem kabiny. Kierowca ma do dyspozycji także nowy zestaw zegarów oraz odświeżony wygląd kierownicy.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.