Mercedes C63

Cennik wynajmu
Mercedes C63
Galeria zdjęć

Wynajem MERCEDES C63

Ekspresyjny design nadwozia Mercedesa-AMG C 63 S oznacza wyjątkowe osiągi. Dynamika Twojego samochodu jest podkreślona poprzez autonomiczną stylizację AMG – Twój model C 63 S prezentuje w ten sposób z każdej perspektywy wyjątkową osobowość. Innowacyjne komponenty tworzą podstawę doznań płynących z imponująco zwrotnej jazdy. 

Wnętrze oferuje autentyczną atmosferę samochodu wyścigowego i pod każdym względem odzwierciedla filozofię AMG Performance. Ciesz się z perfekcyjnie dopasowanych do siebie elementów, charakterystycznych akcentów i atmosfery nastawionej na sportowy charakter.

Czar sportów wyścigowych na drodze i wspaniałe osiągi. Dzięki imponującemu przyspieszeniu, zachwycającej dynamice poprzecznej oraz wspaniałej przyczepności w odniesieniu do temperamentu, zwrotności i precyzji wszystkie oczekiwania są spełnione. Podstawę typowych dla pojazdów AMG osiągów stanowi sprawdzony silnik V8 biturbo o pojemności 4,0 l. Dalsze wyczynowe komponenty Hightech zapewniają imponującą zwrotność i stabilność podczas jazdy.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.