Mercedes AMG GTR PRO

Cennik wynajmu
Mercedes AMG GTR PRO
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes AMG GTR PRO

Pod maską tego modelu umieszczono ten sam silnik co w “zwykłym” AMG GTR – 4,0 litrowy silnik typu V8.

Jednostka generuje 585 KM oraz 700 Nm momentu obrotowego. Takie dane pozwalają na osiągnięcie 100 km/h w 3,6 sekundy. Producent zadbał także o to, aby układ wydechowy wydawał z siebie charakterystyczny bulgot silnika V8. Mercedes AMG GTR PRO na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń podczas wkręcania V8-ki na wysokie obroty!

Dostępne w naszej flocie dwa egzemplarze modelu Mercedes AMG GTS są swego rodzaju młodszymi braćmi naszego nowego dodatku – Mercedes AMG GTR PRO. Jest to samochód stworzony z myślą o jeździe na torze. Zbudowany po to aby pobijać rekordy w zakrętach, a nie na prostej. Producent wyposażył pojazd w wszelkiego rodzaju karbonowe dodatki, a także aerodynamiczne funkcje. Dzięki temu masa samochodu została znacznie zredukowana. Dzięki tym zmianom Mercedes AMG GTR PRO zyskał również w kwestiach stylistycznych. Przód pojazdu zdobią agresywnie ustawione reflektory, bardzo duże wloty powietrza oraz ogromny grill typu Panamericana, który ma za zadanie chłodzić to co znajduje się pod maską. Ogólna sylwetka samochodu zwraca na siebie uwagę ze względu na nisko osadzone nadwozie. Pomaga to oczywiście zmniejszyć opory powietrza. Z tyłu widzimy sportowy spoiler, który zwiększa docisk samochodu. Nie można również przeoczyć centralnego wydechu, którego design jest rzadko spotykany. Jest to jednoczęściowa końcówka z której wydobywa się fenomenalny dźwięk silnika V8. Wnętrze pojazdu jest stworzone z myślą o kierowcy. Centralny tunel posiada wiele przydatnych dla kierowcy funkcji takich jak kontrola wydechu, trakcji lub twardości zawieszenia. Na desce rozdzielczej umiejscowiono również wyświetlacz multimediów z którego korzystanie to czysta przyjemności dzięki świetnemu systemowi MBUX.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.