Mercedes AMG GT63

Cennik wynajmu
Mercedes AMG GT63
Galeria zdjęć

Wynajem Mercedes AMG GT63

Mercedes AMG GT63 napędzany jest jednostką o pojemności 4 litrów, która generuje 585 KM i 800 Nm momentu obrotowego.

Dzięki takim osiągom kierowca może rozpędzić się do 100 km/h w 3,4 sekund. Pojazd wyposażono w napęd AWD co przekłada się na znakomite osiągi w każdych warunkach pogodowych. Mercedes AMG GT63 jest w stanie zapewnić fenomenalne wrażenia w trakcie jazdy sportowej ze względu na dostęp do różnych trybów jazdy. Taki wachlarz możliwości sprawia że Mercedes AMG GT63 jest autem wszechstronnym, które można wykorzystać do jazdy sportowej lub w dalekie trasy.

Sportowe rozwiązanie w luksusowej limuzynie? To właśnie Mercedes AMG GT63. Niemiecki producent poszerzył gamę swoich modeli o ten samochód w 2018 roku. Jego głównym rywalem jest BMW M5 Comeptition. Klienci naszej wypożyczalni samochodów sportowych mogą sprawdzić różnice między tymi dwoma modelami, ponieważ w naszej ofercie posiadamy BMW M5 Competition. Ekskluzywne i opływowe linie nadwozia zdecydowanie zwracają uwagę na to, że jest to samochód luksusowy. Oprócz tego producent zdecydował się na parę sportowych dodatków takich jak: sportowe końcówki wydechowe lub tylny spoiler. Wewnątrz Mercedes AMG GT63 został wyposażony w dwa duże wyświetlacze o przekątnej 12,8 cala. Środkowy tunel w kształcie litery V ma za zadanie przypominać jakiego typu silnik znajduje się pod maską. Kierowca ma również do dyspozycji dwa pokrętła na kierownicy, które umożliwiają dostosowanie warunków jezdnych według indywidualnych wymagań. Luksusowe wnętrze wypełnione jest skórą najwyższej jakości dzięki czemu nawet najdłuższa podróż będzie kojarzyłą się z wygodą i komfortem.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.