Lamborghini Urus

Cennik wynajmu
Lamborghini Urus
Galeria zdjęć

Wynajem Lamborghini Urus

Lamborghini Urus to jeden z najszybszych oraz najbardziej luksusowych samochodów typu SUV dostępnych na rynku.

Dodanie samochodu typu SUV do gamy modeli Lamborghini było dosyć odważnym posunięciem ze strony włoskiego producenta. Nikt nie spodziewał się jaki sukces odniesie Lamborghini Urus. Pojazd pomimo swoich gabarytów jest w stanie zagwarantować fenomenalne osiągi. Stylistyka samochodu jasno określa jego przeznaczenie. Agresywna i kanciasta linia stylistyczna zdecydowanie podkreśla sportowe ambicje. Włoscy inżynierowie zdołali zaprojektować jedyny w swoim rodzaju samochód. Przód pojazdu zdobi zderzak z dużymi wlotami powietrza, które mają za zadanie przyjmowanie jak największej ilości powietrza aby schłodzić samochód. Widzimy też agresywne reflektory i niski przedni splitter. Tył podkreślają cztry końcówki wydechowe oraz duży tylny dyfuzor. Wnętrze Lamborghini Urus może przypominać rozwiązania technologiczne z innych samochodów z grupy VW. Jest ono natomiast wykonane z najwyższej jakości materiałów. Do dyspozycji kierowcy przeznaczono znakomity układ przycisków na środkowym tunelu. Centralny przycisk wraz z dźwignią zmiany trybów jazdy wygląda jakby wyciągnięto go z odrzutowca. Lamborghini Urus posiada również najnowszy system multimedialny, który zintegrowany jest z dwoma centralnymi wyświetlaczami. Wnętrze egzemplarza dostępnego w naszej wypożyczalni samochodów sportowych wyposażono w czarną tapicerkę wraz z żółtymi przeszyciami co tylko dodaje pojazdowi sportowego charakteru.

Sercem Lamborghini Urus zostało 4 litrowe V8, które generuje 650 KM i 800 Nm momentu obrotowego. Pozwala to na osiągnięcie 100 km/h w 3,6 sekundy. Taki wynik pokazuje do czego zdolny jest ważący 2,2 tony SUV. Lamborghini Urus posiada także znakomity układ wydechowy, który nie pozwoli zapomnieć o tym, że pod maską znajduje się silnik V8. W trybie Corsa z wydechu wydobywa się głośny dźwięk bulgotu silnika, a nawet lekkie strzały.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety.

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.