BMW M5 CS

Cennik wynajmu
BMW M5 CS
Galeria zdjęć

Wynajem BMW M5 CS

Rodzinny sedan o osiągach supersamochodu – tak w skrócie można opisać nowe BMW M5 CS napędzane 636-konnym V8.

Silnik nie jest jednak jedynym wyróżnikiem tego modelu. Auto intryguje także wyglądem, wystarczy tutaj wspomnieć o żółtych światłach do jazdy dziennej. Pod maską M5 CS znajdziemy dobrze znane, 4,4-litrowe V8 z podwójnym doładowaniem, które generuje imponujące 636 KM mocy i 750 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Takie parametry w połączeniu z 8-stopniowym automatem i napędem na 4 koła przekładają się na niewiarygodne wręcz osiągi. Pierwszą setkę zobaczymy na liczniku już po 2,9 sekundy.

Prędkość maksymalna wynosi natomiast 306 km/h. A wciąż mówimy o względnie praktycznej, czterodrzwiowej limuzynie. Trzeba jednak przyznać, że auto zauważalnie różni się nie tylko od seryjnej Serii 5, ale i M5 czy M5 Competition. CS to coś zupełnie innego — stuprocentowo sportowa maszyna zaklęta w nadwoziu typu sedan. W stosunku do — mogłoby się wydawać — ekstremalnego M5 Competition zastosowano tu jeszcze ostrzejsze nastawy układu napędowego, który w razie potrzeby może wykorzystywać wyłącznie tylną oś zapewniając efektowne poślizgi. Sam napęd zamontowano na sztywniejszych gumach, by zminimalizować ewentualne opóźnienia po naciśnięciu pedału gazu. Sztywniejsze jest też aktywne zawieszenie, które w połączeniu ze znacznie odchudzoną konstrukcją pojazdu ma zapewnić lepszą precyzję prowadzenia i sprawić, że M5 będzie zwinne niczym miejski hot hatch. Wszystkie elementy aerodynamiczne wykonano z włókna węglowego, podobnie jak stelaże foteli. Zrezygnowano też z części elementów wyposażenia i wygłuszeń. Dzięki temu CS jest o 104 kg lżejsze od odmiany Competition.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.