Audi RSQ8

Cennik wynajmu
Audi RSQ8
Galeria zdjęć

Wynajem Audi RSQ8

Silnik, który napędza Audi RSQ8 to 4 litrowa jednostka o mocy 600KM.

Audi RS Q8 to bliźniacza konstrukcja Lamborghini Urus. Nic więc w tym dziwnego jak wiele osób porównuje ze sobą obydwie propozycje. Oba modele mają wspólny silnik, zawieszenie i elementy konstrukcyjne. Różnią się za to ceną – i to zdecydowanie bo Lamborghini jest mniej więcej dwa razy droższe od Audi. Czy to oznacza, że RS Q8 oferuje dwa razy mniej emocji? Zdecydowanie nie, a w niektórych warunkach jest nawet lepsze!

Za pionującą dynamikę odpowiada 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 600KM i o momencie obrotowym wynoszącym aż 800Nm! RS Q8 przyśpiesza katalogowo w 3.8s do 100km/h, jednak niezależne pomiary wykazywały nawet 3.6s. Jak na SUV-a jest to niesamowity wynik. Nie bez powodu RS Q8 przed dłuższy czas obejmowało tytuł najszybszego SUV-a na torze Nurburgring (7:42 min – to szybciej niż pierwsza generacja R8).

Oczywiście na takie osiągnięcie wpływ miał nie tylko silnik. To również zasługa m.in. systemu aktywnej stabilizacji przechyłów, sportowego mechanizmu różnicowego czy skrętnej tylnej osi. Dwie pierwsze opcje wchodzą w skład „pakietu dynamicznej jazdy”. Tylną skrętną oś dostajemy już w standardzie. W standardzie otrzymujemy również 22 calowe felgi, jednak nasz egzemplarz jest wyposażony w aż 23 calowe! Przyjemności z jazdy dodaje z kolei sportowy układ wydechowy RS. Co ciekawe (i również przyjemne), flagowy SUV Audi potrafi przenieść nawet do 85% momentu na tylną oś.

Audi RS Q8 to nie tylko auto o świetnych sportowych właściwościach. Sprawdzi się również jako komfortowy samochód do codziennych zadań czy dłuższych tras. W standardzie otrzymujemy pneumatyczne zawieszenie, a w naszym egzemplarzu znajdziemy dodatkowo wentylowane skórzane fotele sportowe RS, dźwiękoszczelną przednią szybę czy komfortowe domykanie drzwi. O bezpieczną i komfortową jazdę nocą zadbają z kolei reflektory przednie HD MatrixLED.

Wypożyczalnia Samochodów

Wypożyczalnia samochodów w Wrocławiu RaceCars proponuje wynajem krótkoterminowy i długoterminowy samochodów: sportowych, luksusowych oraz samochodów z oc sprawcy a także busów osobowych ( 6 osobowych i 9 osobowych ). W naszej ofercie posiadamy również lawety. 

Każdy z naszych samochodów oferujemy zarówno na krótki, jak i długi termin wynajmu. Dzięki temu, że jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się firmą, posiadająca oddziały w wielu miastach, możemy zaproponować wynajem samochodów sportowych i luksusowych na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Oferta najmu długoterminowego przygotowywana jest dla każdego klienta indywidualnie. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy np. imprezy okolicznościowe, wynajem na plan zdjęciowy samochodu oraz wynajem na eventy. Oferujemy również dostarczenie samochodu pod drzwi klienta. Istnieje możliwość wynajmu samochodu z kierowcą oraz odbiór samochodu na lotnisku.